تاریخ: 1398/05/09

مزیت قفسه بندی فروشگاهی

مزیت قفسه بندی فروشگاهی
در سفارش قفسه بندی فروشگاهی اولین کاری که لازم است انجام دهید مشخص کردن کاربرد قفسه ها میباشد...

مزایای قفسه بندی فروشگاهی

در سفارش قفسه بندی فروشگاهی اولین کاری که لازم است انجام دهید مشخص کردن کاربرد قفسه ها میباشد. یعنی چه چیز را به چه کسی میخواهید بفروشید. در طراحی قفسه بند های فروشگاهی نکته مثبتی که وجود دارد وجود دامنه تحمل وزن گسترده است که این به شما این امکان را میدهد تا اجناس مختلف با وزن و اندازه گوناگون را در کنار یکدیگر بچینید. ارتفاع این قفسه ها بر اساس نیاز هر طبقه و کل سیستم قفسه بندی ها تعیین میشوند. 

دو عامل برای افزایش فروش فروشگاه های کوچک با استفاده از سیستم قفسه بندی بسیار موثرند. اولی ایجاد ارتفاع مناسب برای به وجد آوردن دسترسی ساده برای مشتریان و دومی ایجاد فاصله مناسب بین قفسه ها برای ایجاد سهولت در رفت و آمد مشتریان. با رعایت این دو اصل شما میتوانید میزان بسیار زیادی از مشتریان خود را راضی نگه دارید. 

یکی از مهمترین و کارآمد ترین ویژگی این قفسه بندی داشتن دبرچسب قیمت و ویژگی ها میباشد که به مشتریا این قابلی را میدهد تا بتوانند محصولات مشابه را با یکدیگر مقایسه و طبق نیاز خود یکی را انتخاب کند. دادن امکان مقایسه به مشتریان بدون شک تأثیرات مثبت بسیاری برای رجوع دوباره مشتریان به وجود می آورد.

دسته بندی مطالب