پالت

پالت وسیله ای است که برای مرتب سای و دسته بندی محصولات جهت بارگذاری توسط لیفتراک میباشد.

مهمترین مسائل انبارداری، بسته بندی صحیح محموله ها، جابه جایی سریع آنها و استفاده هرچه بهتر از فضای موجود انبار میباشند که شرکت بهینه سازان انبار برای همه صنف هایی که نیاز به بهره وری بیشتر دارند راه حل هایی را تدارک دیده است.

پالت تخت

پرکاربرد ترین پالت مصرفی در سیستم های انبارداری پالت تخت میباشد. این پالت در ابعاد هندسی ساخته میشود و فاقد لبه میباشد پس بار هایی که بر روی آن قرار میگیرند باید به صورت اشکال هندسی چیده شوند و به صورت 2 یا 3 پایه و تعدا پل های متغیر تولید می شود که بسته به ابعاد و نیاز مشتری دارد. همانطور که گفته شد پالت های تخت برای حمل بار ها توسط لیفتراک ها استفاده میشوند، به همین دلیل مدل های مختلفی جهت بارگذاری توسط لیفتراک ها تولید شده است.

جعبه پلاستیکی

این محصول جهت بارگذاری محموله های ریزی به کار میرود که قابلی جابه جایی با پالت برای آن ها وجود ندارد. این جعبه ها در ابعاد های مختلف و رنگ بندی های استاندارد ارائه میشوند.

باکس پالت

خیلی از انبار ها وجود دارند که محموله های حساس و غیر مقاوم ذخیره میکنند. باکس پالت این امکان را ایجاد میکند تا بتوان این محموله را در بهترین حالت ممکن نگهداری کرد. یکی دیگر از فواید باکس پالت قابلیت دسته بندی کردن محموله های فاقد بسته بندی میباشد.

باکس پالت تاشو

دقیقا کاربرد های باکس پالت را دارد با این تفاوت که میتوانید در زمانیکه استفاده ای از آن ندارید میتوانید آن را تا کرده و در گوشه ای نگهدار کنید. تا کردن این باکس پالت ها به راحتی امکان پذیر است و در صورت نیاز میتوان از آن ها به عنوان پالت تخت نیز استفاده کرد.

پالت لاستیک

برای ذخیره سازی لاستیک های شرکت های تولیدی معمولا از این نوع پالت استفاده میشود اما پالت لاستیک شرکت بهینه سازان انبار توانسته استطوری این پالت ها را طراحی کند که بتوان از آن ها برای نگهداری مواردی دیگر مانند قطعات یدکی نیز استفاده کرد.

پالت بشکه

نگهداری بشکه با استفاده از این نوع پالت به صورت افقی صورت میگیرد و میتوان به سادگی با نصب یک شیر تمام محتویات داخل آن را تخلیه کرد. ویژگی منحصر به فرد این پالت امکان روی قراردادن چهار تا پنج طبقه ای این پالت ها بر روی یکدیگر میباشد

مشاهده لیست