قفسه بندی ثابت

به سازه هایی که قابلیت نگهداری وسایل بر روی سطوح خود باشد را داشته باشند، قفسه گفته میشود. طریقه اجرای سیستم های قفسه بندی میتوانند به صورت ثابت، مکانیزه و ترکیبی، بسته به نیاز مشتریان پیاده سازی شود.

افزایش بهره برداری از فضای انبار همیشه جزء مسئله های مهم سازمان و تولیدی ها بوده است. سیستم های قفسه بندی بهینه سازان انبار با طرح های مهندسی شده و کارآمد، تا کنون توانسته است مشکل انبارداری بسیاری از ارگان های خصوصی و دولتی را بر طرف کند.

محصولات زیرمجموعه قفسه بندی ثابت شرکت بهینه سازان انبار شامل: قفسه بندی مشبک، قفسه بندی پالت راک، قفسه بندی خود راهرو، قفسه بندی کفپوشدار سنگین (بالکی راک)، قفسه بندی کفپوش دار سبک (لانگ اسپن)، قفسه بندی بازویی، قفسه‌بندی فروشگاهی و قفسه بندی دفتری میباشند که در ادامه توضیح کوتاهی برای هر کدام ارائه خوهیم داد.

قفسه بندی مشبک

یکی از پرکاربرد ترین قفسه بندی ها برای نگهداری وسایل و اجناس سبک بدون شک قفسه بندی مشبک میباشد. این قفسه بندی به علت اتصال با استفاده از پیچ و مهره و داشتن حفره های تنظیم کننده با اندازه های مختلف، سرعت اجرا و سر هم کردن بسیار بالایی دارد.

قفسه بندی پالت راک

بهترین گزینه برای نگهداری وسایل سنگین و نمیه سنگین در انبار ها، قفسه بندی های پالت راک میباشند. این قفسه ها با دارا بودن پالت برای جایگذاری اجناس بر روی آنها یکی از مؤثر ترین قفسه بندی ها در زمینه سهولت در استفاده میباشند. پالت های این قفسه بندی در دو حالت ساده و دیواره دار عرضه میگردند.

قفسه بندی راک کفپوشدار سنگین (بالکی راک)

این قفسه جزء دسته قفسه های پالت راک میباشد و مخصوص استفاده برای بار های سنگین و نمیه سنگین است. برای بارگذاری محصولات بر روی این قفسه ها از لیفتراک استفاده میشود و تحمل وزن بین 500 تا 3000 کیلوگرم را دارن.

قفسه بندی کفپوشدار سبک (لانگ اسپن)

این قفسه ها با داشتن پالت های تخت برای نگهداری اجسام سبک و نیمه سنگین بکار میرود ولی امکان استفاده از لیفتراک برای قرار دادن بار ها برای این قفسه وجود ندارد و عملیات گذاشت و برداشت توسط یک فرد صورت میگیرد.

قفسه بندی خود راهرو (درایوین)

بر خلاف اسمی که بر روی این قفسه گذاشته شده، این یک قفسه متحرک نیست بلکه چیدمان پالت ها در این قفسه به این صورت است که لیفتراک وارد راهرو قفسه بندی میشود و بار خود را جایگذاری میکند. در این قفسه بندی به دلیل یک طرفه بودن مسیر بارگذاری ها، آخرین باری که قرار گرفته میشود اولین باری است که از قفسه خارج میشود. در شرکت بهینه سازان انبار فضای اضافی راه های تردد برداشت شده اند که این باعث افزایش تعداد قابل جایگیری قفسه بندی های خود راهرو میشود.

قفسه بندی بازویی (کانتی لور)

اگر شما هم درکنار کارآیی به فکر زیبایی انبار خود هستید قفسه بندی بازویی بهترین انتخاب شما میباشد. دسترسی آسان و تحمل بار بالا به همراه امکان اتصال پنج تا شش طبقه ای، این قفسه بندی را به یکی از کارآمد ترین قفسه های باری نیمه سنگین و سبک تبدیل میکند. بازو های این قفسه بندی قابلیت تغییر اندازه را دارند و همچنین قابل بارگذاری توسط وسایل نقلیه میباشند.

قفسه بندی دفتری

این قفسه بندی برای نگهداری اسناد و مدارک و یا لوازم کوچکی هستند که باید همیشه در دسترس باشند. زیبایی این قفسه بندی ها باعث میشود که از آن ها به عنوان کتابخانه منازل نیز مورد استفاده قرار گیرند. به دلیل مقاوم بودن این قفسه در برابر ضربه و تمحل بار بالای آن، عمر مفید بسیار طولانی تری نسبت به سایر محصولات مشابه خود دارد.

قفسه‌بندی فروشگاهی

این قفسه ها برای استفاده در فروشگاه ها طراحی شده اندو بدین خاطر امکان جابه جایی کالا در آن ها بسیار راحت میباشد. این قفسه ها برای نگهداری بار های سبک و نیمه سنگین به کار میروند و عملیات بارگذاری آن ها توسط نفر انجام میشود. قفسه های فروشگاهی به دو صورت هایپرمارکتی و سوپرمارکتی تولید میشود. قفسه های مخصوص میوه - آجیل و کتاب نیز جز محصولات فروشگاهی می باشد که شرکت بهینه سازان انبار در تنوع زیاد اقدام به طراحی و تولید بر اساس نیاز مشتری کرده است.  قدرت اصلی این قفسه ها ظاهر جذاب آن است که در برخورد با مشتری میتواند بسیار تأثیر گذار باشد.

مشاهده لیست