انواع قفسه بندی انبار

 

انواع قفسه بندی های بهینه سازان انبار

در شرکت بهینه سازان انبار، ما مفتخر هستیم که چهار دسته از نیاز های سیستم های قفسه بندی انبار را توانسته ایم با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت ممکن به شما عزیزان ازائه دهیم. این چهار دسته عبارتند از: پالت، قفسه بندی ثابت، قفسه بندی متحرک و سازه های پیش ساخته میباشند که به صورت خلاصه درباره هرکدام بحث خواهیم کرد.

 


انواع پالت

پالت یکی از مهمترین ابزار ها برای مرتب سازی و دسته بندی کردن کالا ها در سیستم قفسه بندی میباشد.

انواع پالت های مختلف برای این منظور توسط شرکت بهینه سازان انبار طراحی و تولید شده اند که عبارتند از:

 1. پالت تخت
 2. جعبه پلاستیکی
 3. باکس پالت
 4. باکس پالت تاشو
 5. پالت لاستیک
 6. پالت بشکه

تمامی این محصولات با استفاده از بروز ترین دستگاه های دنیا طراحی و تولید شده اند و هرکدام دارای مزایای منحصر به فردی نسبت به نمونه های مشابه خود در بازار دارند.

 

سازه های پیش ساخته

بعضی از ابزار های استفاده شده در سیستم قفسه بندی، دارای استاندارد های ثابتی هستند که نیازی به شخصی سازی ندارند و میتوان به صورت ازپیش ساخته شده آن ها را تهیه کرد.

در شرکت بهینه سازان انبار ما قفسه بندی های نیم طبقه (مزنین) ای را طراحی و تولید کرده ایم که با وجود ارتفاع و سطح کوتاه خود، توانایی تحمل وزن نسبتاً زیادی را دارد.

این قفسه بندی ها با استفاده از مرقوب ترین مواد اولیه و زیر نظر متخصصین خبره و با تجربه طراحی و تولید شده اند.

 

انواع قفسه بندی ثابت

برای نگهداری کالا و اجناس در انبار های صنعتی کوچک و یا بزرگ، بایگانی ها و حتی مصارف شخصی بهترین گزینه استفاده از قفسه بندی های ثابت میباشد.

شرکت بهینه سازان انبار تولید کندده و عرضه کننده انواع قفسه بندی های ثابت از جمله:

 1. قفسه بندی مشبک
 2. قفسه بندی پالت راک
 3. قفسه بندی راک کفپوشدار سنگین (بالکی راک)
 4. قفسه بندی کفپوشدار سبک (لانگ اسپن)
 5. قفسه بندی خود راهرو (درایوین)
 6. قفسه بندی بازویی (کانتی لور)
 7. قفسه بندی دفتری
 8. قفسه‌بندی فروشگاهی

این شرکت مفتخر است که تمامی محصولات خود را با بهره بری از به روزترین تکنولوژی دنیا به صورت بومی سازی شده تولید و با بالاترین کیفیت بازار به شما عزیزان ارائه میدهد.

 

قفسه بندی متحرک

قفسه بندی های متحرک یکی از پر استفاده ترین ابزار برای نگهداری و دسته بندی کردن اسناد و مدارک بایگانی میباشند که علاوه بر مرتب سازی دسترسی به آن ها را نیز بسیار آسان میکند.

شرکت بهینه سازان انبار تولید کننده و عرضه کننده با کیفیت ترین قفسه بندی های متحرک از نظر دسترسی، مقاومت، ظاهر و کارآیی در ایران میباشد.